Atlanta Hawks Devam Ediyor Pacers Karşı Streak Win

27/12/2018 0
Atlanta Hawks bu sezon son üç maçında yeni bir şeyler deniyor, iyi basketbol oynuyor. Hawks tutarlı görünüyordu ve Coach Pierce için üst üste üç kez kazandı.
 
Atlanta Hawks, Doğu'da 12. sırada (9-23), 9 galibiyetinin üçü de son üç maçında geliyor. Şimdi Hawks, tekrar bir Pacer takımına katıldıkları sırada Atlanta'ya bir galibiyet çizgisi getirecek.
 
Hawks'ı üst üste üç galibiyetle bir araya getirmek, çok uzun bir sezonu sürdüren bir Hawk hayran kitlesi için eğlenceli geçti.
 
Dört galibiyeti bir araya getirmeye çalışmak, Hawks'ın Atlanta'da bu gece Pacers'ı üstleneceği için zor olacak.
 
John Collins ve Trae Young, bu sezon Hawks'ın önünü açtı; bu sezon Collins 18 sayı ve Young ortalama 15 sayı kazandı.
 
Collins, koçluk personelinin bu çok genç Hawks kadrosuna ne vaaz verdiğini örneklemektedir. Sürekli koşuşturuyor, zorlu bir savunma markası oynuyor ve takıma gol atmak için çok fazla tehdit oluşturması gerekiyor.
 
Genç, ekibe, ligdeki en iyi koruyuculardan daha iyisini kolaylaştırabilecek bir golcü teklif eden daha usta bir oyuncudur.
 
Açık adamı bulma ve takım arkadaşlarını kurma kabiliyeti çaylak için şaşırtıyor. Eğer Hawks beraber toplanmaya devam ederse, kazanırsa Collins ve Young oyuncu kadrosu için önderlik eder.
 
Bu geceki Pacers'a karşı oynanan maç, takımın Sihirbazları, Pistonları ve Knicks'i yenmesi üzerine iyi bir sınav olacak.
 
Trae Young daha iyi olmaya ve ilk üniteye liderlik etmeye devam etmeli, bu özellikle John Collins sakatlanırken geçerlidir. Genç, Şahin’in geleceği ve neden bu akşam Atlanta’da olduğunu göstermeye devam edecek.