Derinliği The Ringer'e göre OKC Thunder için bir anahtar gücü

06/09/2018 0
OKC Thunder için yeni bir bölümün ikinci bölümünü girerek, sadece iyi şeylerin geleceğini umuyoruz Oklahoma City Thunder basketbol giyim. Ama geçen sene bize bir şey öğrettiyse, sonuç çıkarılamaz.
 
Rakipler birbirlerinden nefret ettikleri ve kazanacak her şeyi yapacakları zaman, eski okulun sert burunlu basketboluna ne oldu? Bu sorunun cevabı Russell Westbrook. Westbrook'un yer aldığı durum ne olursa olsun, kazanma yolunda duran herkesten nefret ediyor.
 
Westbrook’un bulaşıcı tutkusu, takım arkadaşlarından hayranlarına kadar tüm bayiyi ele geçiriyor. Ekibi rekabetçi tutmaya devam eden rekabetçi sürüşü. Ve bu, ulusal dikkati çeken pervasız oyun tarzının doğası. The Ringer’ın Thunder’daki son görünümünde sonuç çıkarılamaz.
 
Thunder, Westbrook'un performansı ile yukarı ve aşağı oynadığı için, takımın geçen sezon zamanlarında mücadele etmesine şaşmamak gerek. Fakat Andre Roberson geri dönerken, takımda yeni yüzler ve Paul George'un geri dönüşü, derinlik artık Oklahoma City'nin gücü.
 
İnternet ve televizyon kişilikleri arasında, Westbrook'lılar, korkusuz liderlerin çekimlerini yapmazken, Thunder'ın ne kadar düştüğünü bize hatırlatmaya devam ediyor. Bununla birlikte, hakkında konuşulmayan şey, madalyonun diğer yüzüdür.
 
Evet, Westbrook’un motorunun zorlu cirolara veya kötü çekimlere neden olduğu zamanlar vardır. Ama çekimleri yaparken ve her şeyi doğru yaparken, Thunder neredeyse rakipsizdir.
 
Eğer bu madalyon, playofflarda kritik bir süre boyunca kafalar ortaya çıkarsa basketbol formaları nba, Westbrook’un savaşçıları devirmek için pervasız bir şekilde vazgeçmesi olabilir. Ve Savaşçıların şu an sadece kupaları dağıtması gerektiğini düşünenler için, Chris Paul'un bir sakatlıktan aşağı düşmeden önce Roketlerin onları iplere aldıklarını hatırlayın.