Düğünüm, Daryl Morey'den sürpriz bir açıklama yaptı

01/08/2018 0
Cumartesi günü evlendim. Arkadaşlarım, düğün töreninde Houston Rockets Genel Müdürü Daryl Morey'den bir açıklama ve güvence alarak hem eğlenceli hem de otantik bir gün geçirdiler.
 
Zirve, daha sonra Toyota Center'da Houston Rockets oyunlarına gittim. Bir İzci yaz kampında radyoda 1994 şampiyonluğunu dinledim. Bir sehpa üzerinde dururken izlediğim 1995 başlığı.
 
Kolej sırasında bir keresinde daha az lisanslı bir Houston poker evinde bir kart masasından yukarı baktım ve Matt Maloney'i masada otururken tanıdım.
 
33 yaşındayken hala ortaokulda doğum günüm için aldığım Clyde Drexler mavi mayoyu giyebilirim. Kedileri için bir Rockets forması olan canavarım ve son beş yıldır The Dream Shake için düzensiz bir yazarım.
 
Hayat biraz eğlenceli dönüşler alır. Houston'ı 11 yıl önce terk ettim ve o zamandan beri 7 eyalette yaşadım. Karım ve yaşadığımız Montana eyaletindeki evine aşık olmaktan dolayı mutluyum.
 
Bir Montana dağ zirvesindeki bir alanda ayakta durduğumda, ilkokuldan beri bir arkadaşım Daryl Morey'den törende bir dilekçe kutlama mektubu kırdı.
 
Bildiriyi güvence altına alan ve Edinburg, Texas ve Michael Jaynes'in gururlu olan Dr. Sam Cook'a, Dreamcast'in sahibi NBA 2K'nın sayısız maçında oynadığımız bir ömür boyu arkadaşımıza teşekkür etmeliyim. NBA 2K serisi değil, kapaktaki Allen Iverson ile orijinal NBA 2K.
 
Oh evet ve Daryl Morey. Sadece NBA’nin en iyi genel müdürü değil, aynı zamanda garip ünlüsünü kucaklamak ve başkalarının da onunla iyi zaman geçirmesine izin vermek isteyenler.