Houston Rockets, Team USA eğitim kampına rapor verecek

12/06/2019 0
Houston Rockets, Team USA eğitim kampına birkaç ay içinde başladığı için çok sayıda temsilciye sahip olacak. Takımın son payını kim yapacak?
Houston Rockets bir başka yoğun yaza hazır. Meşgullüğün bir kısmı, Ağustos başında başlayacak olan Team USA eğitim kampı için üç temsilciliğe sahip olan Rockets gibi, bazı eğlenceli olanları yaparken takımın yapmak istediği offseason hamleleriyle gelecek.
 
James Harden, devam edecek olan Rockets'in belli başlı ana parçası ve Team USA kadrosunun finalini yapacak. Eğitim kampında olacak takımdan diğer ikisi Eric Gordon ve P.J. Tucker.
 
P.J. Tucker her zaman yerde olmayı sevdiğin türden bir adam. Superstarlarla dolu bir takımda, Team USA her zaman kasada gösterilmeyen şeyleri yapmak için Tucker'ı kullanabilir. Büyük olasılıkla final listesini çıkarmayacak, ama asla bilemezsin! Kenneth Faried 2014 yılında bir yıl takım oluşturdu.
 
Eric Gordon takıma harika bir çekim yapabilirdi. EG normalde bazı ekstra uzun menzilli çekimler getiriyor, bu yüzden kısa olan uluslararası 3 puanlık çizgi onun için biraz rahatlama olabilir. Takımda kendi yolunda çalışma fırsatına sahip olacak, ancak Tucker gibi, uzun bir vuruş olacak.
 
Bu, şu anda Rockets için Gordon, Tucker ve Clint Capela'dan birini almaları beklenen ilginç bir duyuru. Mevcut Rockets son zamanlarda işlem gören biriyle birlikte eğitim kampındaysa, biraz garip olurdu.
 
Rockets'in ayrıca Gordon ve Tucker'ın uzantıları aradığı söyleniyor, bu yüzden belki de ikisi gelecek sezon kadroda olacak. Ağustos ayının başlarında beklememiz ve görmemiz gerekecek, ancak ilk üçe seçildiğiniz için bu üç kişiyi tebrik ediyoruz!