Houston Rockets vs. Milwaukee Bucks oyunu önizleme

25/10/2019 0
Dream Shake'da NBA basketbolunun bir diğer sezonuna hoş geldiniz. İster yıllarca burada olun, ister ilk kez olun, yorumlardaki tartışmaya katılmaktan çekinmeyin. Düzenli ve tekrarlayan okuyucuların büyük bir çekirdeğine sahibiz ve küçük ailemizi her zaman sizi içerecek şekilde genişletmek istiyoruz. İyi kaldığınız sürece (kişisel saldırı, hakaret vb.), İyi geçineceğiz. Diğer SB Nation bloglarının aksine, yemin etmenize izin veriyoruz.
 
Milwaukee Bucks, 60 maç kazandıkları ve NBA'deki en iyi rekorlara sahip oldukları olağanüstü bir sezon başlıyor. MVP'leri Giannis Antetokounmpo liderliğinde, bir beyefendinin Boston'a gönderilmesi için bir Oyun 1 kaybından geri sıçrayan, tatsız Pistonları buharlaştırdılar ve Doğu Konferansı Finallerinde Toronto Raptors karşısında 2-0 öne geçti. Sonra Kanada'ya geri dönen Raplar, franchise tarihindeki ilk şampiyonluğu almak için 10'da sekiz galibiyete başladı.
 
Hata yapmayın: Bucks, geçen sezon geniş bir marjla Doğudaki en iyi takımdı. Raptors ateşlendi (Fred Van Vleet süpernovaya gitti) ve gerisi tarih oldu. Rockets geçen sezon yaptığı gibi, Bucks bir şampiyona yolunda geri koşmaya çalışıyor. Malcolm Brogdon'ı Indiana'ya kaybettiler ve Eric Bledsoe yıla başlamak için dışarı çıktı (güncelleme: bu gece gerçekten mevcut, bu yüzden gördüğüm orijinal zaman çizelgesi kapalıydı), ancak Wesley Matthews, Kyle Korver ve Robin Lopez'in eklemeleri onların kalmasına yardım etmeli normal sezonun öğütülmesi sırasında ve sezon sonrası potaında topraklı.
 
Milwaukee, Doğu’daki en iyi takım olarak görüyor. Çoğu yıl gibi, Mississippi Nehri'nin doğusunda çok iyi ekip yok, ancak en azından Doğu birkaç yarışmacı üretebilir. Bucks, playofflarda dikkat çekici bir şekilde belirecek ve Finallerin görünümünden kısa bir şey muhtemelen başarısız olacak. Tek gerçek rekabeti, Al Horford'u Jimmy Butler'ı kaybeden bir takıma nasıl entegre edeceğini bulmak için sezonun çoğunu geçirmek zorunda kalacak Philadelphia.
 
TDS yazarları sezon tahminlerimizi bu haftanın başlarında yaptılar ve ben de bunları kontrol etmenizi öneririm. Hepsini kısaltmak için, Houston’ın bu sezonki başarısı, Russell Westbrook’u karışıma ekleme kabiliyetine inecek. Houston’ın James Harden’in çekirdeği Eric Gordon, P.J. Tucker ve Clint Capela, Houston’ın kalabalık Batı Konferansı’nın üstesinden gelmesi için bir adım atması gereken Russ ve Danuel House’a katılıyor.
 
Daryl Morey’nin durumu yıllarca franchise askıya alınacağı ve Mike D’Antoni sözleşmesinin son yılında çalıştığı için Houston için bazı problemler var. Houston geçitten yavaşça çıkarsa, Houston’ın üçüncü bir şampiyonluğa yolculuğunun gitmeden önce raydan çıkması ihtimali var.