James Harden, Carmelo Anthony’nin Rockets’e “Kolay” Olacağını Sö

24/08/2018 0
NBA MVP James Harden'ın görevden alınması, Carmelo Anthony'nin Houston Rockets ile herhangi bir sorun yaşaması için neden bir neden görmüyor.
 
Oyuncuların Tribün'üyle konuşan Harden, Anthony'nin rotasyona girmesi için “kolay” olacağını, çünkü Rockets'in “etraftaki birçok IQ adamının” olduğu bir takım olduğunu söyledi.
 
Rockets, Atlanta'nın geçtiğimiz ay sözleşmesinin son yılını satın almasının ardından Anthony'nin 13 Ağustos'ta imzalamasını açıkladı.
 
Anthony, Houston'a resmi olarak katılmadan önce bile, Harden takımına geçişinin ne kadar kolay olabileceğinden bahsediyor.
 
Harden, Temmuz ayında gazetecilere verdiği demeçte, "Her şey iletişim ile ilgili." "Açıkçası, çok fazla ego var, bir sürü yetenek var. Ama bizim gitmemiz gereken yerlere gitmek için bazılarının feda edilmesi gerekiyor. Açıkçası dünyadaki herkes Carmelo'nun ne getirdiğini, ne kadar yetenekli ve yetenekli olduğunu ve hala gitmek için çok daha fazlası var. "
 
Anthony'nin en büyük mücadelesi, skoru geri çekiyor olacak. 10'lu All-Star'ın maç başına ortalama 16.2 puanlık bir ortalaması vardı ve geçen sezon Oklahoma City Thunder ile% 40.4'lük bir kariyeri vurdu.
 
Geçen sene Harden ve Chris Paul'un birlikte oynamayı nasıl ayarlayacağına dair sorular vardı. Bu deney, Rockets'in normal sezonda bir franchise-kaydı 65 oyunu kazanmasına ve Western Conference Finallerinin 7. Oyununa ulaşmasına neden oldu.