James'in oğlunu izlemek, 5 yıl içinde yaşlı adamla büyür ve reka

08/08/2018 0
James'in en büyük oğlu Brownie, Los Angeles'ın Santa Monica bölgesinde Crossroads Middle School'a katılmayı seçti. Bu, Brownie'nin yeni bir öğrenme ve basketbol hayatına başlayacağı bir Los Angeles basketbol okuludur ve burası James'in bu yıl olduğu yerdir. Yaz aylarında Lakers'ı seçmenin önemli nedenlerinden biri. Oğlunun daha iyi bir basketbol eğitimi alacağını ve gelecekte birbiriyle rekabet etmeyi umduğunu umuyor.
 
Belki de Brownie hakkında pek bir şey bilmiyorsunuz, ama geçen haftaki sosyal ağı taramak için kullanılan Brownie dunk'u da dahil olmak üzere oyun videolarını sosyal medyada izlemiş olmanız, topun yüksek ve koşarak atmasını sağlamanız gerektiğine inanıyorum. bir seferde tüm hamleleri bir araya getirdi, genç Brownie'nin akranlarının çoğunun vücut yeteneklerini ve basketbol yeteneklerini çoktan aştığını gösterdi.
 
Taraftarlar, Brownie oyun videosunda James'in gölgesini her zaman bulabilir ve Brownie'nin babası gibi oynayabileceğini umuyor, bu hayranların beklentileri, gelecekte başka bir James hikayesine şahit olmayı umuyorlar.
 
Aslında, Brownie bazı yerlerde babasına çok benziyor, topu paylaştığı için mutluydu, takım arkadaşlarını James kadar doğru bir şekilde bulabilir ve topu paslayabilir. Vücudu güçlüdür, fiziksel çatışmada bir düzeni tamamlayabilir ve bundan yararlanarak iyi olabilir. Aynı zamanda, o da iyi bir dış çekim var, top ya da dribble atış yakalamak için olsun, skoru tamamlayabilirsiniz.
 
Bu yaz Brownie'nin takımı Charlotte'da düzenlenen USBA Ulusal Şampiyonasında şampiyonluğu kazandı. Bu olay daha çok amatör lige ait olan AUU Turu olarak anılır, ama bu yüzden de yeteneğin büyük bir bölümünü çeker. Küçük oyuncular katıldı. Brownie şu anda 2023 "Yeni Gelen Sıralaması" nda 10. sırada yer alıyor ve geri dönüş partneri Mickey Williams birinci sırada yer alıyor ve iki tarafın güçlü geri dönüşü takımın kazanması için önemli bir sebep.
 
Brownie ile her zaman bir rekabette her zaman daha fazla izleyici çekecek. İnsanlar James'in oğlunun nasıl oynandığını görmek ister. James ayrıca Brownie's oyununu bu yaz birçok kez ve NBA'deki süperstarı izledi. Oğlunun mahkemesinin yanında otururken, oğluna tezahürat yapan bir baba. O, ayağa kalkacak ve gol için alkışlayacak ve cezadan duyduğu memnuniyetsizlik nedeniyle şikâyet edecektir.
 
James'in oğlu olarak Brownie, spot ışığa alıştı. Dokuz yaşındayken, herkes ona dikkat etmeye başladı. Herkes bir gün NBA'ye ve James'e aynı sahnede rekabet edebileceklerini umuyor. James ayrıca bunun en büyük dileklerinden biri olduğunu söyledi.
 
14 yaşından küçük Brownie, 2023'te NBA'ye iniş yapmayı umuyor. James 38 yaşındayken, James son 40 yıldan beri gerilemeyen bir fiziksel durum görmüyordu. bir sorun. Brownie ayrıca, daha gelişmiş ve bilimsel basketbol eğitimi almak için Los Angeles'ta basketbol okuluna girdi. Bu, James'in Lakers'ı seçmesinin önemli bir nedeni. Bu durum bu duruma göre düzenli olarak gelişirse, bu ikisi arasında boş konuşma değildir.
 
Brownie yetenek ve yeteneklerini genç yaşlarda basketbolda sergileyebilir. İyi genlere ek olarak, James onu şekillendirmesi için iyi bir ortam yaratmıştır. Ama çok daha fazlasını elde edersiniz ve daha fazla dayanmanız gerekecek ve LeBron James'in ismini taşıyan Brownie, aynı zamanda akranlarının hissedemediği baskılarla da karşı karşıya. Aynı süperstarın ardından, O'Neill'ın oğlu Şerif de Brownie'nin ondan daha büyük bir baskıyla karşı karşıya olduğunu itiraf etti.
 
James kendisi şimdi Brownie'ye LeBron James adını vermekten pişman olduğunu söyledi. Babanın adını almak çok gurur verici bir şey ama Brownie'de bu daha fazla zorlu. Bu sıradışı gurur, daha fazla çaba göstermesini gerektirir. Bu kader tarafından verilen armağan, fiyatı zamanın erken saatlerinde yavaşça işaretledi.
 
Baba ve oğlunun aynı sahnede yarıştığına tanıklık etmeden önce, yavaşça beklemek zorundayız, Brownie'nin büyümesini beklemek ve ışık dolu ama dikenlerle dolu bir yolda büyüyoruz.