Mavericks bir sonraki iflas mevsimini tehdit ediyor - Hartenstei

05/11/2018 0
Yaralı basketbol uluslararası Dirk Nowitzki, Dallas Mavericks'i tekrar NBA'de bir iflas mevsimini tehdit ediyor.
 
New York Knicks'e karşı 106: 118'de ve seri olarak aynı anda altıncı yenilgi karşısında çaresiz bir performans gösterdikten sonra, Texanlar arasındaki ruh hali tahriş oldu. "Bu akşam gösterdiğimiz şey çok hayal kırıklığı yarattı" diye sorguladı antrenör Rick Carlisle. "Takımımın gerçekleştirdiği ve savaştığı şekilde sorumluluk alıyorum."
 
Geçen yıl 82 oyundan sadece 24 başarı elde edildikten sonra her şey daha iyi olmalı. Luka Doncic ile umut veren bir oyun kurucusu olan DeAndre Jordan'ın, sepetin altındaki en iyi NBA merkezlerinden biri olarak temizlenmesi gerekiyor. Üç maçtan iki galibiyetle iyi bir başlangıçtan sonra, Mavs için hiçbir şey işe yaramaz. Coach Carlisle, “Bu takımın lideriyim” dedi. "Bu adamlar daha fazla oynamalı, birlikte daha fazla oynamalı."
 
2: 7'lik bir galibiyetle, güçlü batıda playofflar erken ulaşamayacaklar. Nowitzki'nin geri dönüşü birkaç hafta daha sürecek. Sonuçta, Maxi Kleber son toplanan artılar. Knicks'e karşı 13 dakikada dokuz sayı attı. Carlisle, "NBA deneyimi önemli bir faktördür," diye açıkladı. "Bize daha fazla çeşitlilik olanakları sunuyor."
 
Dennis Schröder ve Oklahoma City Thunder için işler çok daha iyi görünüyor. Braunschweiger Washington Wizards'da 134: 111'e 16 puanlık katkıda bulundu. Dört iflasla yanlış başlangıçtan sonra, Thunder, üst üste dört yıldız Russell Westbrook'ın üst üste dönüşünden beri kazandı.
 
Ayrıca çaylak Isaiah Hartenstein ile birlikte Houston Rockets daha iyi iyileşiyor, daha sonra baş yarışmacısı başlangıçtan düştü. New Jersey Nets'de 119: 111'den sonra, Texanlar da 96: 88 ile Chicago Bulls'ta kazandı. Hartenstein, iki merkeze on iki dakikada United Center'da geldi.