05/11/2018
Yaralı basketbol uluslararası Dirk Nowitzki, Dallas Mavericks'i tekrar NBA'de bir iflas mevsimini tehdit ediyor.   New York Knicks'e karşı 106: 118'de ve seri olarak aynı anda altıncı yenilgi karşısında çaresiz bir performans gösterdikten sonra, Texanlar arasındaki ruh hali tahriş oldu. "Bu akşam gösterdiğimiz şey çok hayal kırıklığı yarattı" diye sorguladı antrenör Rick Carlisle. "Takımımın gerçekleştirdiği ve savaştığı şekilde sorumluluk al..
08/10/2018
Maverickler, iki sezon öncesi oyunları ve iki gitmek için, normal mevsime doğru ilerlerken Luka Doncic ile ne yapmaları gerektiğini tam olarak biliyorlar.   Avrupa'yı ondan atmaları gerekiyor.   Bunu en saygılı şekilde ve kesinlikle basketbol açısından kastediyoruz.   İlk NBA eyleminde, 6-8 Doncic yaratıcılığını, çekimini ve 19 yaşını aşan hikâyesini herkesin oyunuyla etkiledi.   Daha az etkileyici olan, 60 dakikal..
17/09/2018
1998 NBA offseason deliydi. Michael Jordan, son halini Bull olarak kazandıktan sonra ikinci kez emekliye ayrılacaktı. NBA’nin yaklaşan sezonu, on yılın üçüncü kilitlenmesinden dolayı yalnızca 50 oyuna kısaltılacaktı. Oyuncu derneği sadece maaşları tavana yükseltmek istedi, mal sahipleri tasarruf etmek istedi. Lig, 1999 NBA All-star oyununu iptal etti ve David Stern, Jordan'ın ayrılışından sonra kargaşa içinde görünüyordu. Tüm bunların ortasında, Scottie Pippe..
06/09/2018
OKC Thunder için yeni bir bölümün ikinci bölümünü girerek, sadece iyi şeylerin geleceğini umuyoruz Oklahoma City Thunder basketbol giyim. Ama geçen sene bize bir şey öğrettiyse, sonuç çıkarılamaz.   Rakipler birbirlerinden nefret ettikleri ve kazanacak her şeyi yapacakları zaman, eski okulun sert burunlu basketboluna ne oldu? Bu sorunun cevabı Russell Westbrook. Westbrook'un yer aldığı durum ne olursa olsun, kazanma yolunda duran herkesten nefret ediyor. ..
24/08/2018
NBA MVP James Harden'ın görevden alınması, Carmelo Anthony'nin Houston Rockets ile herhangi bir sorun yaşaması için neden bir neden görmüyor.   Oyuncuların Tribün'üyle konuşan Harden, Anthony'nin rotasyona girmesi için “kolay” olacağını, çünkü Rockets'in “etraftaki birçok IQ adamının” olduğu bir takım olduğunu söyledi.   Rockets, Atlanta'nın geçtiğimiz ay sözleşmesinin son yılını satın almasının ardından Anthony'nin 13 A..
08/08/2018
James'in en büyük oğlu Brownie, Los Angeles'ın Santa Monica bölgesinde Crossroads Middle School'a katılmayı seçti. Bu, Brownie'nin yeni bir öğrenme ve basketbol hayatına başlayacağı bir Los Angeles basketbol okuludur ve burası James'in bu yıl olduğu yerdir. Yaz aylarında Lakers'ı seçmenin önemli nedenlerinden biri. Oğlunun daha iyi bir basketbol eğitimi alacağını ve gelecekte birbiriyle rekabet etmeyi umduğunu umuyor.   Belki de Brownie hakkında pek bi..
01/08/2018
Cumartesi günü evlendim. Arkadaşlarım, düğün töreninde Houston Rockets Genel Müdürü Daryl Morey'den bir açıklama ve güvence alarak hem eğlenceli hem de otantik bir gün geçirdiler.   Zirve, daha sonra Toyota Center'da Houston Rockets oyunlarına gittim. Bir İzci yaz kampında radyoda 1994 şampiyonluğunu dinledim. Bir sehpa üzerinde dururken izlediğim 1995 başlığı.   Kolej sırasında bir keresinde daha az lisanslı bir Houston poker evinde bi..
LeBron James Stephen Curry Russell Westbrook James Harden Chris Paul Kevin Durant Kyrie Irving Klay Thompson Kawhi Leonard Paul George Dwyane Wade Carmelo Anthony Dirk Nowitzki Anthony Davis