02/08/2019
Houston Rockets, geçen hafta medyada Russell Westbrook'u tanıttı ve çekirdeğinin son parçasını yerleştirdi. Takım şimdi Westbrook, James Harden ve Clint Capela'yı en az önümüzdeki üç sezon boyunca sözleşmeye tabi tutuyor ve oyuncu seçeneklerine bağlı olarak daha fazlası.   Ancak geçen yıl yazdığım gibi, ekibin bir sonraki büyük kararı, muhafız Eric Gordon'un serbest ajans statüsü etrafında dönecek.   Houston Rockets, geçen hafta m..
12/06/2019
Houston Rockets, Team USA eğitim kampına birkaç ay içinde başladığı için çok sayıda temsilciye sahip olacak. Takımın son payını kim yapacak? Houston Rockets bir başka yoğun yaza hazır. Meşgullüğün bir kısmı, Ağustos başında başlayacak olan Team USA eğitim kampı için üç temsilciliğe sahip olan Rockets gibi, bazı eğlenceli olanları yaparken takımın yapmak istediği offseason hamleleriyle gelecek.   James Harden, devam edecek olan Rockets'i..
24/05/2019
Geçtiğimiz iki sezon boyunca, tartışmalı bir şekilde oyunun en iyi hücum oyuncusu liderliğindeki seçkin bir seviyede oynadılar ve Altın Devlet Savaşçıları tahtının en büyük rakibi oldu. Ancak, medya James Harden ve Roketlerden nefret etmeye devam ediyor. Sonuç olarak, bu ekibin başardıklarını göz ardı ediyorlar.   Kevin Durant, 2016 yazında Warriors'a katıldığında, NBA dünyasını kafasına çevirdi. Aniden, Cleveland Cavaliers, LeBron James taraf..
16/04/2019
Houston Rockets, 2019'da play off koşusuna başladıkça, sezon boyunca derin bir koşuya geçmek ve Houston'a bir şampiyonluk getirmek istiyorlar.   Pazar günü sağlam bir başlangıç ​​yaptılar ve Utah Jazz 122-90'ı ilk turdaki play-off dizilerinin 1. maçında oynayarak başladılar.   Batı, iki kez savunan şampiyon Golden State Warriors tarafından yönetiliyor. Bir unvanı kazanmak istiyorsan, onlardan geçmek zorundasın.   Eski NBA ş..
18/02/2019
Geçtiğimiz iki ay boyunca, James Harden kendini nadir bir şirkete yerleştirdi. Yedi kez all-star, 31. ardışık maçında en az 30 puan aldı ve NBA tarihinin en uzun ikinci çizgisi için Wilt Chamberlain'ı (1962) bağladı.   Çarşamba gecesi, hüküm süren MVP, Minnesota Timberwolves'e karşı oynadığı oyunda 42 sayı alarak özgeçmişine bir klasik performans daha ekledi. Ancak, Harden taraftarları sezonun 22. 40 puanlık performansını kaydederek heyecanlandır..
27/12/2018
Atlanta Hawks bu sezon son üç maçında yeni bir şeyler deniyor, iyi basketbol oynuyor. Hawks tutarlı görünüyordu ve Coach Pierce için üst üste üç kez kazandı.   Atlanta Hawks, Doğu'da 12. sırada (9-23), 9 galibiyetinin üçü de son üç maçında geliyor. Şimdi Hawks, tekrar bir Pacer takımına katıldıkları sırada Atlanta'ya bir galibiyet çizgisi getirecek.   Hawks'ı üst üste üç galibiyetle bir araya getirmek, çok uzun bir sezonu sürdü..
05/11/2018
Yaralı basketbol uluslararası Dirk Nowitzki, Dallas Mavericks'i tekrar NBA'de bir iflas mevsimini tehdit ediyor.   New York Knicks'e karşı 106: 118'de ve seri olarak aynı anda altıncı yenilgi karşısında çaresiz bir performans gösterdikten sonra, Texanlar arasındaki ruh hali tahriş oldu. "Bu akşam gösterdiğimiz şey çok hayal kırıklığı yarattı" diye sorguladı antrenör Rick Carlisle. "Takımımın gerçekleştirdiği ve savaştığı şekilde sorumluluk al..
08/10/2018
Maverickler, iki sezon öncesi oyunları ve iki gitmek için, normal mevsime doğru ilerlerken Luka Doncic ile ne yapmaları gerektiğini tam olarak biliyorlar.   Avrupa'yı ondan atmaları gerekiyor.   Bunu en saygılı şekilde ve kesinlikle basketbol açısından kastediyoruz.   İlk NBA eyleminde, 6-8 Doncic yaratıcılığını, çekimini ve 19 yaşını aşan hikâyesini herkesin oyunuyla etkiledi.   Daha az etkileyici olan, 60 dakikal..
17/09/2018
1998 NBA offseason deliydi. Michael Jordan, son halini Bull olarak kazandıktan sonra ikinci kez emekliye ayrılacaktı. NBA’nin yaklaşan sezonu, on yılın üçüncü kilitlenmesinden dolayı yalnızca 50 oyuna kısaltılacaktı. Oyuncu derneği sadece maaşları tavana yükseltmek istedi, mal sahipleri tasarruf etmek istedi. Lig, 1999 NBA All-star oyununu iptal etti ve David Stern, Jordan'ın ayrılışından sonra kargaşa içinde görünüyordu. Tüm bunların ortasında, Scottie Pippe..
06/09/2018
OKC Thunder için yeni bir bölümün ikinci bölümünü girerek, sadece iyi şeylerin geleceğini umuyoruz Oklahoma City Thunder basketbol giyim. Ama geçen sene bize bir şey öğrettiyse, sonuç çıkarılamaz.   Rakipler birbirlerinden nefret ettikleri ve kazanacak her şeyi yapacakları zaman, eski okulun sert burunlu basketboluna ne oldu? Bu sorunun cevabı Russell Westbrook. Westbrook'un yer aldığı durum ne olursa olsun, kazanma yolunda duran herkesten nefret ediyor. ..
24/08/2018
NBA MVP James Harden'ın görevden alınması, Carmelo Anthony'nin Houston Rockets ile herhangi bir sorun yaşaması için neden bir neden görmüyor.   Oyuncuların Tribün'üyle konuşan Harden, Anthony'nin rotasyona girmesi için “kolay” olacağını, çünkü Rockets'in “etraftaki birçok IQ adamının” olduğu bir takım olduğunu söyledi.   Rockets, Atlanta'nın geçtiğimiz ay sözleşmesinin son yılını satın almasının ardından Anthony'nin 13 A..
08/08/2018
James'in en büyük oğlu Brownie, Los Angeles'ın Santa Monica bölgesinde Crossroads Middle School'a katılmayı seçti. Bu, Brownie'nin yeni bir öğrenme ve basketbol hayatına başlayacağı bir Los Angeles basketbol okuludur ve burası James'in bu yıl olduğu yerdir. Yaz aylarında Lakers'ı seçmenin önemli nedenlerinden biri. Oğlunun daha iyi bir basketbol eğitimi alacağını ve gelecekte birbiriyle rekabet etmeyi umduğunu umuyor.   Belki de Brownie hakkında pek bi..
01/08/2018
Cumartesi günü evlendim. Arkadaşlarım, düğün töreninde Houston Rockets Genel Müdürü Daryl Morey'den bir açıklama ve güvence alarak hem eğlenceli hem de otantik bir gün geçirdiler.   Zirve, daha sonra Toyota Center'da Houston Rockets oyunlarına gittim. Bir İzci yaz kampında radyoda 1994 şampiyonluğunu dinledim. Bir sehpa üzerinde dururken izlediğim 1995 başlığı.   Kolej sırasında bir keresinde daha az lisanslı bir Houston poker evinde bi..
LeBron James Stephen Curry Russell Westbrook James Harden Chris Paul Kevin Durant Kyrie Irving Klay Thompson Kawhi Leonard Paul George Dwyane Wade Carmelo Anthony Dirk Nowitzki Anthony Davis